Serwis

Firma RK Sport ma wieloletnie doświadczenie w budowie aut rajdowych i quadów od podstaw,zarówno do rajdów szybkich jak i przeprawowych, dzięki odpowiedniemu wyposażeniu, nasz serwis jest w stanie podjąć każde wyzwanie. Serwisujemy maszyny: Polaris / CF MOTO / Can-Am / Suzuki / Yamaha

Serwis posiada samochody i przyczepę do przewożenia wszelkiego typu pojazdów więc jest możliwość dostarczenia pojazdu do klienta.

01

Icon Image

NAPRAWY GWARANCYJNE

Wszystkie maszyny dostępne w naszej sieci są objęte pełną gwarancją producenta. Dlatego nie musisz się martwić awariami wynikającymi z błędów fabryki lub ukrytych wad. Od momentu zgłoszenia awarii robimy wszystko, by twoja maszyna znów była sprawna  a naprawa została w pełni pokryta z funduszu gwarancyjnego.

02

Icon Image

PRZEGLĄDY SERWISOWE

Regularne wykonywanie przeglądów serwisowych to podstawa długoletniej bezawaryjnej pracy każdej maszyny. Mimo iż wielu właścicieli nadal traktuje to jak zbędny wydatek to inwestycja, która się zwraca, pozwala Ci uniknąć niepotrzebnych awarii oraz zwiększa wartość rezydualną Twojej maszyny.

03

Icon Image

NAPRAWY POGWARANCYJNE

Nasz zespół wykwalifikowanych diagnostów i mechaników nie organiczna się tylko do napraw gwarancyjnych sprzętu sprzedanego w naszej sieci. Ich wieloletnie doświadczenie znajomość najnowszych jak i tych trochę starszych technologii i rozwiązań technicznych pozwala im skutecznie naprawiać każdy maszyne na kołach!

PRACOWNICY SERWISU

Sprzęt diagnostyczny oraz specjalistyczne narzędzia dedykowane konkretnym maszynom i elementom eksploatacyjnym to podstawa wyposażenia każdego profesjonalnego serwisu. Wiedza i umiejętności to nie wszystko - odpowiednie przyrządy serwisowe to elementy niezbędne by ją w pełni wykorzystać.
Posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe.
Posiadają duże doświadczenie z zakresu obsługi i napraw praktycznie wszystkich aut i motocykli.
Biorą udział w szkoleniach producentów maszyn.