O Nas

Jesteśmy autoryzowanym Dealerem takich marek jak POLARIS
Na rynku motoryzacyjnym istniejemy od kilku ładnych lat. Motoryzacja jest naszą pasją i aktywnie w niej uczestniczymy. Zloty, wyścigi, eventy i adrenalina to jest to co kochamy. Prowadzimy także prężnie rozwijający się serwis w którym robimy przeglądy i naprawy prawie wszystkich pojazdów posiadających silnik spalinowy. Warsztat wyposażony jest w kilka dobrze wyposażonych stanowisk diagnostycznych. Prowadzimy również serwis ogumienia do większości pojazdów ( samochody, ATV, UTV, motocykle….)
W naszym nowym budynku o powierzchni prawie 500m2 mieści się bardzo obszerny salon, znajdziecie tu większość pojazdów których jesteśmy dealerem. Ciągle się rozwijamy i tworzymy nowe miejsca pracy aby do minimum skrócić czas oczekiwania na usługi serwisowe. Nasza załoga się szkoli i podnosi kwalifikacje aby zakres usług był na najwyższym poziomie. Na miejscu możecie załatwić u nas finansowanie pojazdu ( pożyczki, leasing i tp…) Do każdego sprzedawanego pojazdu podchodzimy indywidualnie, na życzenie klienta doposażamy go w gadżety które ułatwiają jego eksploatacje.
Oczywiście posiadamy też części zamienne do ww pojazdów jak też sukcesywnie wzbogacamy naszą ofertę z akcesoriami do motocykli, quadów i pojazdów UTV.
Przed zakupem quada lub motocykla jest możliwość jazdy testowej. Wybrany przez klienta nowy pojazd z naszej oferty dostarczymy za darmo na terenie całego kraju.


0
Świetnych lat na rynku

Nasz Misja

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klientów zapewniona poprzez kompleksowość oferty i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się wyjątkowo zarówno podczas doboru pojazdu jak i jego przygotowywania pod indywidualne preferencje.

Główne zasady:

  • Być najlepszym w tym co robimy.
  • Inspirować ludzi, budować własną świetną markę.
  • Przy okazji dobrze się przy tym bawić.

Pracuj z nami

Zawsze szukamy wykfalfikowanych ludzi, napisz do nas przez kontakt by z nami pracować.

Nasza mała galeria