O Nas

RK SPORT to autoryzowany Dealere takich marek jak POLARIS, CFMOTO, RM, STELS, BETA, ODES, GOES, JUNAK i cały czas powiększamy naszą ofertę aby prężnie sie rozwijać i zapewnić ciągłość dostaw.

Na rynku motoryzacyjnym istniejemy od kilku ładnych lat. Motoryzacja jest naszą pasją, aktywnie w niej uczestniczymy a także ją wspieramy bo tam gdzie jest adrenalina jesteśmy i My . Wyścigi, zawody, zloty, eventy i wystawy to jest to co nas kręci i napędza do dalszego działania.
Najwyższe standardy obsługi i serwisu to nasz priorytet.

Posiadamy aktualnie dwa punkty, główna siedziba mieści sie w Olsztynie na ul. Jagielończyka 38 a  nasza filia znajduje  się w Iławie – Nowa Wieś ul.Księżycowa 6 i jest to nasz  świeżo otwarty punkt.
W naszych salonach kupicie pojazdy za gotówkę a w razie  potrzeby otrzymacie raty, lesing i kompleksowe ubezpieczenie.

Prowadzimy także prężnie rozwijające się serwisy w których  robimy przeglądy i naprawy prawie wszystkich pojazdów posiadających silnik spalinowy. Warsztaty wyposażone są w kilkanaście dobrze wyposażonych stanowisk diagnostycznych z przeszkoloną załogą. W swoich punktach prowadzimy również serwisy ogumienia do większości pojazdów ( samochody, ATV, UTV, motocykle….) Każdy pojazd możemy też spersonalizować pod indywidualne oczekiwania firmy lub klienta. Tuning optyczny, mechaniczny jak i detailing też jest w naszej bogatej ofercie. Świadczymy też usługi auto lawetą  która też wynajmujemy.

W drugim naszym nowo otwartym punkcie w Iławie o powierzchni 1000m2 prócz pełnego asortymentu RK SPORT prowadzimy tez sprzedaż rowerów, skuterów, łodzi i pitbików.
Serwis rowerowy w tym punkcie to też nasza mocna strona a miejsce przy głównej drodze krajowej nr16 i wielki parking to mocny atut tego miejsca.


0
Świetnych lat na rynku

Nasz Misja

Naszym nadrzędnym celem jest satysfakcja Klientów zapewniona poprzez kompleksowość oferty i świadczenie usług na najwyższym poziomie. Chcemy, aby nasi Klienci czuli się wyjątkowo zarówno podczas doboru pojazdu jak i jego przygotowywania pod indywidualne preferencje.

Główne zasady:

  • Być najlepszym w tym co robimy.
  • Inspirować ludzi, budować własną świetną markę.
  • Przy okazji dobrze się przy tym bawić.

Pracuj z nami

Zawsze szukamy wykfalfikowanych ludzi, napisz do nas przez kontakt by z nami pracować.

Nasza mała galeria